Okna PCV Toruń

Okna PCV Toruń

Okna to ważna inwestycja

Nikomu nie trzeba powtarzać, że instalacja lub wymiana okien w budynku, bez względu na jego przeznaczenie jest inwestycją kluczową, która ze względu na późniejsze skutki powinna być szczególnie starannie przemyślana. Do jej sfinalizowania potrzebne jest zatem zatrudnienie najlepszych. W Toruniu zdaniem naszych Zleceniodawców to właśnie my należymy do tej elity.Gwarantujemy, że dopasowanie w odpowiedni sposób właściwości technicznych okien, w połączeniu z fachowym montażem przez naszych ekspertów sprawi, że w Twoim mieszkaniu/ firmie o grzybie, pleśni, cieknących po szybach strugach wody i chłodzie nie będzie mowy.

OKNOMAX – z tych okien pcv będziesz zadowolony

Wiemy, że wcale nie jest łatwo dobrać okna do indywidualnych potrzeb tak, by po zamontowaniu sprawdzały się przez wiele lat w 100%. Jesteśmy profesjonalistami w branży, stąd zależy nam na oferowaniu naszym Klientom z Torunia i nie tylko, wyłącznie sprawdzonych okien pcv, które spełnią swoje zadanie bez zarzutu. To dlatego spośród całej gamy dostawców, wybraliśmy właśnie dwie przodujące na rynku firmy – Aluplast i Veka.

/wp-content/uploads/2017/09/alu-200x120.jpg

Okna Aluplast to:

poszukiwana najnowocześniejsza technika okienna na rynku, dająca nieograniczone możliwości architektoniczne i projektowe,niezliczone bogactwo form, systemów profili,nowoczesne propozycje dla tzw. budownictwa pasywnego – pełna gama systemów energeto®,wysoka efektywność energetyczna.

Okna Veka to:

idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika,optymalne rozwiązanie dla budownictwa nowoczesnego i klasycznego,styl dopasowany do danego obszaru,funkcjonalność, stabilność i łatwość konserwacji,pełna gama faktur i kolorów.
/wp-content/uploads/2017/09/okno_veka-200x120.png
http://oknapcv-torun.pl/wp-content/uploads/2017/10/prod_box_1-1000x111-1-1180x111.jpg