Serwis, Montaż, Wymiana Okien – Toruń

Firma OKNOMAX rozumie potrzeby swoich Klientów, dlatego oferuje nie tylko montaż i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny oferowanego przez siebie asortymentu. Dostarczając okna na wymiar, jak i inne elementy stolarki otworowej czy dodatki, proponujemy w pełni kompleksowe i indywidualne podejście do zlecenia. Pobierzemy stosowne miary, przygotujemy wybrane produkty i zainstalujemy je. Jeśli natomiast dojdzie do usterki – usuniemy ją w najszybszym możliwym terminie, zapewniając wsparcie fachowców. W razie potrzeby nasi fachowcy zajmą się również naprawą innych okien, rolet, czy żaluzji. Umów się na dogodny termin już teraz!

Zalety naszych usług

Jeśli więc szukasz w Toruniu firmy proponującej nie tylko nowoczesne elementy stolarki otworowej, ale interesuje Cię też m.in.:
montaż i wymiana okien,
instalacja drzwi i bram,
• usuwanie usterek w systemach osłonowych,

to zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wszystkie prace wykonamy szybko i sprawnie.

Dowiedz się, czy w Twoim mieszkaniu nie potrzeba nowych okien!

Dlaczego warto rozważyć wymianę stolarki okiennej? W zależności od tego, kiedy wykańczano budynek lub montowano nowe okna, najczęściej z PVC, można określić właściwości izolacyjne i użytkowe dla technologii z danego okresu. Jeśli ten czas można określić jako kilkanaście lat lub więcej, z pewnością zachodzi ogromna różnica między parametrami dawnych i obecnych produktów. Przede wszystkim nowe modele mają o wiele wyższy współczynnik izolacji termicznej, dzięki czemu wyraźne obniża się zużycie energii cieplnej.

Dlaczego powinieneś wymienić stolarkę okienną?

Wielu Klientów kontaktuje się z nami z powodu wypaczonych ram i futryn „plastików” montowanych w latach 90. XX i na początku XXI wieku. Przy współczesnych metodach produkcji takie zjawisko jest mało prawdopodobne. Dlatego kompleksowa wymiana okien w Toruniu i okolicy z naszą atrakcyjną ofertą to doskonały sposób na poprawę warunków mieszkaniowych i zwiększenie wartości nieruchomości. Sprawdź stan drzwi balkonowych okien we własnym M i zadzwoń do nas. Chętnie wyjaśnimy Ci, jak niedrogo poradzić sobie z zamontowaniem nowej stolarki – drewnianej, aluminiowej bądź PVC.